پشتیبانی مالی


سوال) در ماه گذشته تراکنش داشته ایم ولی هنوز وجه آن واریز نشده، چه اقدامی انجام بدهم؟ بسته به نوع تراکنش در ماه آینده و یا ماه های آینده به حساب فروشگاه واریز خواهد شد.
سوال) پرداخت اقساط و اعتبار در چه زمانی واریز میشود؟ بسته به نوع تراکنش و پس از تسویه حساب سازمان تا 72 ساعت کاری بعد با فروشگاه ها تسویه میشود.
سوال) مبلغ واریزی به حساب فروشگاه کمتر از مبلغ کل بوده است؟ حساب ها پس از کسر کارمزد با فروشگاه تسویه میشود.
سوال) مشتری از موجودی کیف پول استفاده کرده است ولی هنوز به حساب ما واریز نشده است! چه اقدامی انجام دهیم؟ شما میتوانید درخواست برداشت وجه کیف پول را در سیستم تنظیم کنید و بعد از ثبت درخواست تا 72 ساعت کاری با شما تسویه میشود.

 

پشتیبانی فنی


سوال) نحوه اطلاع از مقدار موجودی چگونه است؟ با مراجعه به اپلیکیشن رزپرداخت و سپس ورود به حساب کاربری و در نهایت از منوی سمت راست به قسمت مشاهده موجودی مراجعه نمایید.
سوال) دلایل  هشدار خطا در زمان پرداخت چیست؟ 1)سازمان مربوطه با فروشگاه قرارداد ندارد 2)سقف اعتبار شخص تکمیل شده 3)مبلغ موجودی نسبت به مبلغ خرید کمتر باشد 4)سازمان به درستی انتخاب نشده
سوال) پیامک رمز ارسال نمیشود؟ احتمالا شماره موبایل شخص به درستی وارد نشده(شماره موبایل صحیح نیست)در صورتی که قبلا  وارد پنل کاربری خود شده اید میتوانید با مراجعه به بخش مراکز طرف قراداد و جستجوی فروشگاه مربوطه پرداخت را ثبت نمایید در غیر این صورت از مسئول رفاه سازمان خود بخواهید شماره تلفن شما را در سیستم اصلاح کند.
سوال) در زمان پرداخت با کارت خطای موجودی میدهد، چه اقدامی انجام بدهیم؟ توجه داشته باشید که کارت صرفا برای سازمانی است که کارت را به شما داده و در صورتی که این تراکنش شما مربوط به سایر سازمانهایی هست که در آن عضو هستید لطفا از طریق پرداخت با کد ملی جهت ثبت پرداخت اقدام فرمایید.
سوال) نحوه مشاهده قرارداد های سازمان با فروشگاه (از کدام فروشگاه ها میتوانم خرید کنم)؟ با مراجعه به سایت Rozpardakht.ir و بعد از ورود به حساب کاربری و از منو سمت راست به بخش مراکز طرف قرارداد مراجعه نمایید.
سوال) خطا قبل از ورود به صفحه پرداخت چیست؟ به دلیل مشکل در قرارداد یا موجودی میباشد.
سوال) صندوقدار به دلیل شلوغ بودن فروشگاه و یا عدم دسترسی به سیستم نتوانسته پرداخت را ثبت کند چگونه میتوانم ثبت پرداخت کنم؟ سامانه رز پرداخت تحت وب بوده و هیچ گونه قطعی و مشکلی ندارد مگر در مواقع خاص در صورتی که شما با این مشکل مواجه شدید میتوانید با مراجعه به بخش مراکز طرف قراداد و جستجوی فروشگاه مربوطه پرداخت راثبت نمایید و این موضوع را حتما با پشتیبانی در میان بگذارید.
سوال) چگونه میتوانم از فروشگاه تخفیف بیشتری بگیرم ؟ با افزایش موجودی کیف پول و استفاده از کیف پول در هنگام پرداخت فاکتور (توجه داشته باشید که در لحظه پرداخت صندوقدار را در جریان شیوه پرداخت قرار دهید)
سوال) چگونه میتوانم متوجه شوم که تراکنش من ثبت شده یا نه؟ با مراجعه به بخش دریافتی / پرداختی ها در منوی حساب کاربری رزپرداخت
سوال) خودم با تلفن همراه پرداخت را ثبت کرده ام ولی صندوقدار از من شماره صورتحساب میخواهد، صورتحساب رو چگونه به صندوقدار بدهم؟ با مراجعه به بخش دریافتی / پرداختی ها در منوی حساب کاربری رزپرداخت

 

قراردادها


سوال) شرکت رزپرداخت با چه سازمان هایی همکاری دارد؟ شرکت رزپرداخت با90درصد از سازمان های دولتی و شرکت های خصوصی بزرگ مانند سنگ آهن، نظام مهندسی، شهرداری و ... همکاری دارد که لیست سازمان ها را میتوانید از سایت مشاهده نمایید.
سوال) شرایط پذیرندگی چیست؟ شرکت رزپرداخت با تمامی اصناف همکاری دارد و درصورت داشتن اینترنت و رایانه در فروشگاه میتوانید بعد از بررسی شرایط فروشگاه  توسط کارشناسان رزپرداخت میتوانید از پذیرندگان باشند.

سوال) جهت همکاری و انعقاد قرارداد چگونه اقدام نماییم؟ میتوانید با شماره  8267673 یا تلفن همراه  09135889748 در ساعت اداری تماس حاصل فرمایید تا شرایط و مراحل پذیرندگی خدمتتان ارائه شود.
سوال)  پرداخت سازمان ها به چه صورت انجام میشود؟ باتوجه به شرایط سازمان و اقساطی، اعتباری و یا کیف پول پرداخت متفاوت است.
سوال) نحوه تسویه حساب چگونه است؟ باتوجه به شرایط سازمان و اقساطی،اعتباری و یا کیف پول پرداخت متفاوت است.
سوال) چگونگی فعال سازی دیگر سازمان ها؟ معرفی تمام فروشگاه ها برای تمامی سازمان ها انجام میگیرد و سازمان براساس نیاز پرسنل اقدام به تنظیم قرارداد می نماید و در صورت اینکه مدت چندماه از ورود شما به سیستم گذشته باشد و تمایل به تنظیم قرارداد با سازمانی داشته باشید که با شما قرارداد تنظیم نکرده باشند ما با ارتباط دادن شما و مسئول رفاه سازمان در این مسیر شمارا همراهی میکنیم.

 

بازنشستگان


سوال) منظور از وام اعتباری برای بازنشستگان تامین اجتماعی چیست؟ اعتبار خرید کالا از تمامی اصناف از جمله رستوران،پوشاک،هایپر،طلا و جواهر،لوازم خانگی،....حتی خدمات درمانی بصورت اقساطی
سوال) مدارک مورد نیاز برای کارت اعتباری بازنشستگان چیست؟ کارت شناسایی،کارت بانک رفاه با رمز پویا فعال ،دوفقره چک برای ضمانت
سوال) مبلغ اعتبار به بازنشستگان چه میزان است؟ بسته به حقوق بازنشسته حدود60 درصد از حقوق به عنوان سقف ماهانه قسط و مبلغ قسط ماهانه در12ماه بصورت اعتبار کلی و سالانه میباشد.
سوال) فواید استفاده از رزپرداخت برای بازنشستگان چیست؟ امکان خرید اقساطی، پرداخت به صورت کسر از حقوق، اعطای اعتبار در کمترین زمان، تنوع در تعداد و اصناف(400فروشگاه در استان یزد)،بدون بهره، ضمانت تنها با دوفقره چک